top of page

Casa Eva

Spoj se s přírodou, vnímej naplno zvuky deštného pralesa a vánek Karibského moře v tomto zenovém kulatém dřevěném bungalovu, jehož tvar podporuje cirkulaci životních energií v domě. Najdete jej v Puerto Viejo de Talamanca, na jižním karibském pobřeží ve velmi bezpečné čtvrti.

Je strategicky umístěn 400 m od pláže Playa Chiquita, která považována za jednu z nejkrásnějších pláží Kostariky, 3 km od pláže Cocles a v těsné blízkosti dalších TOP pláží Karibiku. La casa je ukryta v džungli a přesto v dosahu Karibiku, takže si můžete na plno užít kostarický ráj.


Domek je připraven pro 4-5 osob,má 2 ložnice (v každé manželská postel s moskytiérou)+ 1 pokoj a je vybaven ventilátory, trezorem, má bezplatné WI-FI, vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. K dispozici je koupelna s toaletními potřebami zdarma. Sušička, pračka k dispozici. Domek je postaven ve velké tropické zahradě, kde můžete pozorovat opice, lenochody, papoušky, tukany, leguány, agouti, kolibříky, modré morpho motýly, vážky a další. Každý den představuje nový začátek v přírodě!


Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště.
Obchod s potravinami je ve vzdálenosti 800 m a různé restaurace do 200 m. Každý týden najdete v Puerto Viejo sobotní farmářský trh (Feria Agrícola y Artesanal de Puerto Viejo), kde můžete nakoupit lahodné domácí produkty, sýry, zeleninu, čokoládu či pečivo. V blízkém okolí lze zajistit aktivity jako je šnorchlování, jízda na kajaku, pěší turistika, rafting, lekce surfování, pozorování delfínů, želv a ptáků, jízda na koni v džungli a po pláži.


Cahuita a její národní park jsou vzdálené 30 min jízdy
autobusové nádraží 7 km
mezinárodní letiště Limón 60 min.jízdy
Záchranné centrum Jaguár 1,9 km
Nejbližší pláž – playa Chiquita 400 m od domu
Pláž Manzanillo 8 km
Pláž Punta Uva 2 km
Cocles Beach 2 km
Záchranné centrum Jaguar 1,9 km
Centrum města Puerto Viejo je 10 min. jízdy
Mezinárodní letiště Limon – 1 hodina jízdy
Supermarket (800m), půjčovna kol, restaurace 200m.

Minimální délka pobytu : 4 noci
Dům je určen max. 4 osobám

Cena za pronájem domu je USD 95/ den
Cena za pronájem domu o víkendu (pá-ne) USD 120,-
Cena za pronájem domu 1 týden je USD 100/ den
Dlouhodobý pronájem (déle než 1 měsíc) USD 950,- (mimo období svátků- tam dle dohody)
Nad rámec pronájmu se účtuje jednorázový poplatek za úklid USD 50,-

Playa Chiquita.jpg
bottom of page